Special Forces Group 2

3.8

4.3

60

Bir veya çok sayıda oyuncu için Counter Strike stili bir FPS

3.3M

Bu uygulamayı oyla

Special Forces Group 2 efsanevi Counter-Strike 1.6 oyunundan açık bir şekilde etkilenen bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Bir Android cihazın rahatlığında ve dokunmatik ekranlara mükemmel bir şekilde adapte edilmiş bir kontrol sistemi ile Valve'daki efsanevi oyuna çok benzeyen bir oyun deneyimi sunar.

Special Forces Group 2'nin kontrolleri oldukça sezgiseldir. Ekranın sol kısmında yön tuşları vardır ve sağda ise nişan almak, zıplamak ve yeniden yüklemek için butonlar bulunur. Ateş etmek için tek yapmanız gereken nişan dürbününü düşmana doğru çevirmektir.

Oyun modları açısından Special Forces Group 2 beklentileri karşılar. Klasik Team Deathmatch'i tek başına (botlarla) ya da çevrimiçi (diğer oyunculara karşı) oynayabilmenin yanı sıra bir çok ekstra oyun modunun da tadını çıkarabilirsiniz. Zombi modu, bayrak yakalama ve çok daha fazlasını sunar.

Special Forces Group 2'nin bir diğer güçlü yanı ise orijinal Counter-Strike'daki silahların yanı sıra çok daha fazlası yer alır. Benzer birçok oyundan farklı olarak bu silahların hepsi oyunun en başından itibaren kilitli değildir. Evet, oyunun başından itibaren av tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve makineli silahlar gibi farklı türde silahları kullanabilirsiniz.

Special Forces Group 2, Android'de bulunabilecek en iyi FPS oyunlarından biridir. Dünyanın en iyi grafiklerine ya da en orijinal öncülüne sahip değildir (aslında ortamların çoğu Counter-Strike'dakilerle benzerdir) fakat oldukça eğlenceli bir üst düzey oyun sistemi ile övünür.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X